top
logo
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki

2016 / Naisten suomensarja / Pohjoislohko

Sarjataulukko Ottelut Lyöjätilasto Etenijätilasto Kärkilyöntitilasto

Yhteenveto Juoksut Kotijoukkue Vierasjoukkue


Oulunsalo - Siilinjärvi 0 - 2 (5-6, 1-7)

Naisten suomensarja 2016, Pohjoislohko
2016-06-11 klo 15:00:00 - 16:54:00



Juoksut - 1. jakso

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Oulunsalo 1J 1A palo Kemppainen Linda Jyrinki Laura
Siilinjärvi 1J 1L 0 - 1 Vapaataival Löfgren Amanda
Siilinjärvi 1J 1L 0 - 2 Pöllänen Noora Köninki Miia
Siilinjärvi 1J 1L 0 - 3 Köninki Miia Köninki Miia
Siilinjärvi 1J 1L 0 - 4 Vapaataival Huttunen Hanna
Oulunsalo 1J 2A 1 - 4 Kemppainen Emma Mahlakaarto Emilia
Oulunsalo 1J 2A palo Jyrinki Laura Lammela Hanna
Oulunsalo 1J 3A 2 - 4 Kemppainen Linda Jyrinki Laura
Oulunsalo 1J 3A 3 - 4 Harhaheitto Jokela Jonna
Oulunsalo 1J 3A 4 - 4 Harhaheitto Mahlakaarto Emilia
Oulunsalo 1J 3A 5 - 4 Kemppainen Emma Kemppainen Linda
Oulunsalo 1J 3A palo Lammela Hanna Gärding Johanna
Oulunsalo 1J 3A palo Jyrinki Laura Niinimaa Laura
Siilinjärvi 1J 3L 5 - 5 Löfgren Amanda Muhonen Milla
Siilinjärvi 1J 3L palo Väistölä Petra Kesti Pinja
Siilinjärvi 1J 3L koppi Väistölä Petra Löfgren Amanda
Oulunsalo 1J 4A palo Kemppainen Emma Kemppainen Linda
Oulunsalo 1J 4A koppi Gärding Johanna Lassila Eveliina
Oulunsalo 1J 4A palo Lammela Hanna Mahlakaarto Emilia
Siilinjärvi 1J 4L 5 - 6 Lyytinen Enni Köninki Miia


Juoksut - 2. jakso

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Siilinjärvi 2J 1A 0 - 1 Väistölä Petra Kesti Pinja
Siilinjärvi 2J 2A palo Kilpeläinen Riikka S Väistölä Petra
Oulunsalo 2J 2L 1 - 1 Kemppainen Linda Jyrinki Laura
Oulunsalo 2J 2L palo Lassila Eveliina Jokela Jonna
Oulunsalo 2J 2L palo Kemppainen Emma Toikka Annika
Siilinjärvi 2J 3A 1 - 2 Pöllänen Noora Köninki Miia
Siilinjärvi 2J 3A 1 - 3 Harhaheitto Huttunen Hanna
Siilinjärvi 2J 3A palo Glad Jenni Lyytinen Enni
Oulunsalo 2J 3L palo Kemppainen Emma Törrö Pia
Oulunsalo 2J 3L palo Jokela Jonna Niinimaa Laura
Siilinjärvi 2J 4A 1 - 4 Väistölä Petra Lappalainen Roosa
Siilinjärvi 2J 4A 1 - 5 Väistölä Petra Kesti Pinja
Siilinjärvi 2J 4A palo Lyytinen Enni Väistölä Petra
Siilinjärvi 2J 4A koppi Pöllänen Noora Köninki Miia
Siilinjärvi 2J 4A 1 - 6 Väistölä Petra Muhonen Milla
Siilinjärvi 2J 4A 1 - 7 Väistölä Petra Kesti Pinja
Oulunsalo 2J 4L palo Kemppainen Emma Jokela Jonna


Juoksut - Supervuoro

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä


bottom