top
logo
2023 / Naisten suomensarja / Länsilohko

Sarjataulukko Ottelut Lyöjätilasto Etenijätilasto Kärkilyöntitilasto

Yhteenveto Juoksut Kotijoukkue Vierasjoukkue


Toholammin Urheilijat - Ylihärmän Pesis-Junkkarit 2-0 (4-0, 7-5)

Naisten suomensarja 2023, Länsilohko
2023-07-14 klo 18:08:00 - 20:13:00



Juoksut - 1. jakso

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Toholammin Urheilijat 1J 2A 1 - 0 Ruusila Tiina Ruusila Tiina
Toholammin Urheilijat 1J 2A 2 - 0 Ruusila Tiina Varvelin Laura
Toholammin Urheilijat 1J 2A koppi Kokkoniemi Olivia Ruusila Tiina
Ylihärmän Pesis-Junkkarit 1J 2L palo Niemi Meeri Salonen Krista
Ylihärmän Pesis-Junkkarit 1J 2L palo Ronkanen Laura Hietakangas Aada
Toholammin Urheilijat 1J 3A 3 - 0 Pekkarinen Tuuli Markkula Lottaliina
Ylihärmän Pesis-Junkkarit 1J 3L palo Niemi Tara Ronkanen Laura
Ylihärmän Pesis-Junkkarit 1J 3L koppi Salo Minttu Kamppinen Miisa
Toholammin Urheilijat 1J 4A 4 - 0 Harhaheitto Laakso Eerika


Juoksut - 2. jakso

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Ylihärmän Pesis-Junkkarit 2J 1A 0 - 1 Ronkanen Laura Kamppinen Miisa
Ylihärmän Pesis-Junkkarit 2J 1A 0 - 2 Hietakangas Aada Riihimäki Emmi
Ylihärmän Pesis-Junkkarit 2J 1A 0 - 3 Salonen Krista Oksanen Janette
Ylihärmän Pesis-Junkkarit 2J 1A koppi Ala-Rantala Jenna Hietakangas Aada
Ylihärmän Pesis-Junkkarit 2J 1A palo Kamppinen Miisa Lindell Elle
Ylihärmän Pesis-Junkkarit 2J 2A 0 - 4 Hietakangas Aada Kamppinen Miisa
Ylihärmän Pesis-Junkkarit 2J 2A palo Oksanen Janette Niemi Meeri
Toholammin Urheilijat 2J 2L 1 - 4 Ruusila Tiina Ruusila Tiina
Toholammin Urheilijat 2J 2L 2 - 4 Pekkarinen Tuuli Ruusila Tiina
Toholammin Urheilijat 2J 2L 3 - 4 Koivukoski Jane Kokkoniemi Olivia
Toholammin Urheilijat 2J 2L 4 - 4 Karttunen Pinja Pekkarinen Tuuli
Toholammin Urheilijat 2J 2L koppi Ruusila Tiina Pekkarinen Lotta
Ylihärmän Pesis-Junkkarit 2J 3A koppi Ala-Rantala Jenna Hietakangas Aada
Ylihärmän Pesis-Junkkarit 2J 3A koppi Niemi Tara Kamppinen Miisa
Toholammin Urheilijat 2J 3L 5 - 4 Haikola Venla Markkula Lottaliina
Toholammin Urheilijat 2J 3L 6 - 4 Harhaheitto Kokkoniemi Olivia
Toholammin Urheilijat 2J 3L koppi Pekkarinen Tuuli Vierimaa Eerika
Toholammin Urheilijat 2J 3L 7 - 4 Pekkarinen Lotta Koivukoski Jane
Toholammin Urheilijat 2J 3L palo Laakso Eerika Karttunen Pinja
Toholammin Urheilijat 2J 3L palo Varvelin Laura Pekkarinen Tuuli
Ylihärmän Pesis-Junkkarit 2J 4A koppi Niemi Tara Hietakangas Aada
Ylihärmän Pesis-Junkkarit 2J 4A palo Riihimäki Emmi Niemi Meeri
Ylihärmän Pesis-Junkkarit 2J 4A koppi Ronkanen Laura Kamppinen Miisa
Ylihärmän Pesis-Junkkarit 2J 4A palo Haukkala Elli Oksanen Janette


Juoksut - Supervuoro

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä


bottom