top
logo
2017 / Naisten suomensarja / Etelälohko

Sarjataulukko Ottelut Lyöjätilasto Etenijätilasto Kärkilyöntitilasto

Yhteenveto Juoksut Kotijoukkue Vierasjoukkue


Hyvinkää2 - Lappeenranta 2 - 1k (3-2, 3-10, 0-0, 2-1)

Naisten suomensarja 2017, Etelälohko
2017-05-17 klo 18:00:00 - 20:36:00



Juoksut - 1. jakso

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Hyvinkää2 1J 1A palo Kalliomäki Esteri Kortesniemi Johanna
Hyvinkää2 1J 1A 1 - 0 Kalliomäki Esteri Valajärvi Iida
Hyvinkää2 1J 1A palo Magnusson Lotta Karimies Melissa
Lappeenranta 1J 1L palo Turtiainen Annika Luoma Katriina
Lappeenranta 1J 1L palo Taskula Linda Timperi Aliisa
Lappeenranta 1J 1L koppi Savolainen Sanni Kainlauri Eveliina
Lappeenranta 1J 2L palo Turtiainen Annika Pekkola Iita
Lappeenranta 1J 2L koppi Turtiainen Annika Timperi Amanda
Hyvinkää2 1J 3A 2 - 0 Valajärvi Iida Ylitalo Roosa
Hyvinkää2 1J 3A 3 - 0 Rantanen Janika Kortesniemi Johanna
Hyvinkää2 1J 3A palo Reunanen Minttu Valajärvi Iida
Hyvinkää2 1J 3A palo Valonen Aino Rantanen Janika
Lappeenranta 1J 3L 3 - 1 Pekkola Iita Pekkola Iita
Lappeenranta 1J 3L palo Summanen Saana Pekkola Iita
Lappeenranta 1J 4L 3 - 2 Taskula Linda Timperi Aliisa


Juoksut - 2. jakso

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Lappeenranta 2J 1A 0 - 1 Turtiainen Annika Luoma Katriina
Hyvinkää2 2J 1L palo Uusipaavalniemi Jenika Ylitalo Roosa
Hyvinkää2 2J 1L palo Uusipaavalniemi Jenika Rantanen Janika
Lappeenranta 2J 2A koppi Kainlauri Eveliina Kainlauri Anni
Lappeenranta 2J 2A 0 - 2 Taskula Linda Luoma Katriina
Lappeenranta 2J 2A 0 - 3 Taskula Linda Timperi Aliisa
Lappeenranta 2J 2A 0 - 4 Pekkola Iita Kainlauri Eveliina
Lappeenranta 2J 2A 0 - 5 Ontronen Milla Taskula Linda
Lappeenranta 2J 2A 0 - 6 Kainlauri Anni Turtiainen Annika
Hyvinkää2 2J 2L palo Magnusson Lotta Karimies Melissa
Hyvinkää2 2J 2L palo Reunanen Minttu Uusipaavalniemi Jenika
Lappeenranta 2J 3A 0 - 7 Ontronen Milla Timperi Aliisa
Lappeenranta 2J 3A koppi Kainlauri Anni Taskula Linda
Lappeenranta 2J 3A palo Rytteri Essi Pekkola Iita
Hyvinkää2 2J 3L 1 - 7 Vapaataival Karimies Melissa
Hyvinkää2 2J 3L 2 - 7 Kalliomäki Esteri Kortesniemi Johanna
Hyvinkää2 2J 3L 3 - 7 Vapaataival Valajärvi Iida
Lappeenranta 2J 4A 3 - 8 Kainlauri Eveliina Timperi Amanda
Lappeenranta 2J 4A palo Taskula Linda Luoma Katriina
Lappeenranta 2J 4A 3 - 9 Taskula Linda Timperi Aliisa
Lappeenranta 2J 4A 3 - 10 Harhaheitto Kainlauri Eveliina
Hyvinkää2 2J 4L palo Valonen Aino Karimies Melissa


Juoksut - Supervuoro

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Lappeenranta S A koppi Taskula Linda Luoma Katriina
Lappeenranta S A palo Turtiainen Annika Timperi Aliisa
Hyvinkää2 S L koppi Uusipaavalniemi Jenika Valonen Aino


bottom