top
logo
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki

2007 / Tyttöjen superpesis / Ylempi ls

Sarjataulukko Ottelut Lyöjätilasto Etenijätilasto Kärkilyöntitilasto

Yhteenveto Juoksut Kotijoukkue Vierasjoukkue


Peräseinäjoki - Lappeenranta 2 - 0 (7-0, 8-4)

Tyttöjen superpesis 2007, Ylempi ls
2007-08-02 klo 17:58:00 - 20:04:00



Juoksut - 1. jakso

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Lappeenranta 1J 1A koppi Suomalainen Saara Niemenmaa Eve
Peräseinäjoki 1J 1L koppi Korkiamäki Jonna Ala-Lipasti Kirsi
Lappeenranta 1J 2A palo Suomalainen Saara Niemenmaa Eve
Peräseinäjoki 1J 2L 1 - 0 Korkiamäki Jonna Aralinna Reetta
Peräseinäjoki 1J 2L 2 - 0 Vainiola Terhi Niemi Ansa
Peräseinäjoki 1J 2L 3 - 0 Pollari Salla Kleimola Henna
Peräseinäjoki 1J 2L 4 - 0 Pollari Salla Ala-Lipasti Kirsi
Peräseinäjoki 1J 2L palo Wallenius Elina Tyynelä Suvi
Peräseinäjoki 1J 2L 5 - 0 Tyynelä Kati Pollari Salla
Peräseinäjoki 1J 2L palo Tyynelä Kati Salminen Satu
Lappeenranta 1J 3A palo Suikkanen Sara Johansson Emma
Lappeenranta 1J 3A koppi Niemenmaa Eve Miettinen Annu
Lappeenranta 1J 3A palo Arvela Sarianna Auvinen Riikka
Peräseinäjoki 1J 3L 6 - 0 Tyynelä Suvi Puupponen Maija
Peräseinäjoki 1J 3L 7 - 0 Pollari Salla Aralinna Reetta
Peräseinäjoki 1J 3L palo Salminen Satu Vainiola Terhi


Juoksut - 2. jakso

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Peräseinäjoki 2J 1A 1 - 0 Pollari Salla Tyynelä Suvi
Peräseinäjoki 2J 1A 2 - 0 Pollari Salla Pollari Salla
Peräseinäjoki 2J 1A 3 - 0 Wallenius Elina Pollari Salla
Lappeenranta 2J 1L 3 - 1 Pehrman Noora Niemenmaa Eve
Lappeenranta 2J 1L 3 - 2 Johansson Emma Arvela Sarianna
Lappeenranta 2J 1L palo Johansson Emma Pehrman Noora
Lappeenranta 2J 1L 3 - 3 Suikkanen Sara Myllys Kaisu
Lappeenranta 2J 1L palo Rautio Johanna Johansson Emma
Peräseinäjoki 2J 3A koppi Puupponen Maija Aralinna Reetta
Peräseinäjoki 2J 3A koppi Ala-Lipasti Kirsi Korkiamäki Jonna
Peräseinäjoki 2J 3A 4 - 3 Tyynelä Suvi Vainiola Terhi
Peräseinäjoki 2J 3A palo Pollari Salla Tyynelä Suvi
Lappeenranta 2J 3L palo Suomalainen Saara Arvela Sarianna
Peräseinäjoki 2J 4A 5 - 3 Tyynelä Kati Aralinna Reetta
Peräseinäjoki 2J 4A 6 - 3 Tyynelä Suvi Puupponen Maija
Peräseinäjoki 2J 4A palo Pollari Salla Ala-Lipasti Kirsi
Peräseinäjoki 2J 4A 7 - 3 Korkiamäki Jonna Vainiola Terhi
Peräseinäjoki 2J 4A 8 - 3 Salminen Satu Tyynelä Suvi
Peräseinäjoki 2J 4A palo Wallenius Elina Pollari Salla
Lappeenranta 2J 4L palo Pehrman Noora Muhli Katariina
Lappeenranta 2J 4L 8 - 4 Auvinen Riikka Miettinen Annu


Juoksut - Supervuoro

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä


bottom