top
logo
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki

2007 / Tyttöjen superpesis / Ylempi ls

Sarjataulukko Ottelut Lyöjätilasto Etenijätilasto Kärkilyöntitilasto

Yhteenveto Juoksut Kotijoukkue Vierasjoukkue


Lappeenranta - Rauma 0 - 2 (4-8, 7-10)

Tyttöjen superpesis 2007, Ylempi ls
2007-07-30 klo 18:00:00 - 20:20:00



Juoksut - 1. jakso

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Rauma 1J 1A palo Rosvall Kaisa-Maija Mattsson Ida-Sofia
Rauma 1J 1A 0 - 1 Kylä-Kause Susanna Rantanen Ringa
Rauma 1J 1A koppi Suhonen Oona Toivonen Kaisa
Rauma 1J 1A koppi Halminen Elina Rosvall Kaisa-Maija
Rauma 1J 1A palo Kauhanen Nina Maikola Emmi
Lappeenranta 1J 1L 1 - 1 Johansson Emma Tapanen Emma
Lappeenranta 1J 1L 2 - 1 Tapanen Emma Tapanen Emma
Lappeenranta 1J 1L palo Arvela Sarianna Savolainen Sanni
Rauma 1J 2A 2 - 2 Kauhanen Nina Rantanen Ringa
Rauma 1J 2A palo Suhonen Assi Halminen Elina
Rauma 1J 3A 2 - 3 Harhaheitto Mattsson Ida-Sofia
Rauma 1J 3A 2 - 4 Kylä-Kause Susanna Rantanen Ringa
Rauma 1J 3A 2 - 5 Suhonen Oona Kylä-Kause Susanna
Rauma 1J 3A koppi Kauhanen Nina Suhonen Oona
Rauma 1J 3A 2 - 6 Suhonen Oona Suhonen Oona
Lappeenranta 1J 3L 3 - 6 Pehrman Noora Niemenmaa Eve
Lappeenranta 1J 3L koppi Suikkanen Sara Arvela Sarianna
Lappeenranta 1J 3L palo Johansson Emma Tapanen Emma
Rauma 1J 4A 3 - 7 Halminen Elina Toivonen Kaisa
Rauma 1J 4A koppi Kauhanen Nina Halminen Elina
Rauma 1J 4A 3 - 8 Halminen Elina Halminen Elina
Rauma 1J 4A palo Rosvall Kaisa-Maija Mattsson Ida-Sofia
Lappeenranta 1J 4L 4 - 8 Suomalainen Saara Arvela Sarianna
Lappeenranta 1J 4L palo Suikkanen Sara Pehrman Noora


Juoksut - 2. jakso

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Lappeenranta 2J 1A palo Suomalainen Saara Niemenmaa Eve
Lappeenranta 2J 1A 1 - 0 Suikkanen Sara Arvela Sarianna
Lappeenranta 2J 1A 2 - 0 Rautio Johanna Pehrman Noora
Lappeenranta 2J 1A palo Myllys Kaisu Suomalainen Saara
Rauma 2J 2L 2 - 1 Suhonen Assi Suhonen Oona
Rauma 2J 2L 2 - 2 Rantanen Ringa Halminen Elina
Rauma 2J 2L 2 - 3 Rantanen Ringa Rantanen Ringa
Rauma 2J 2L 2 - 4 Kauhanen Nina Rantanen Ringa
Rauma 2J 2L koppi Suhonen Oona Toivonen Kaisa
Lappeenranta 2J 3A 3 - 4 Harhaheitto Muhli Katariina
Lappeenranta 2J 3A 4 - 4 Myllys Kaisu Pehrman Noora
Lappeenranta 2J 3A palo Pehrman Noora Myllys Kaisu
Lappeenranta 2J 3A 5 - 4 Myllys Kaisu Myllys Kaisu
Rauma 2J 3L 5 - 5 Harhaheitto Rantanen Ringa
Rauma 2J 3L 5 - 6 Halminen Elina Toivonen Kaisa
Rauma 2J 3L 5 - 7 Rosvall Kaisa-Maija Rantanen Ringa
Rauma 2J 3L 5 - 8 Suhonen Oona Toivonen Kaisa
Rauma 2J 3L palo Suhonen Oona Rosvall Kaisa-Maija
Rauma 2J 3L 5 - 9 Kauhanen Nina Kylä-Kause Susanna
Rauma 2J 3L 5 - 10 Vapaataival Suhonen Assi
Rauma 2J 3L palo Kylä-Kause Susanna Kauhanen Nina
Lappeenranta 2J 4A 6 - 10 Myllys Kaisu Pehrman Noora
Lappeenranta 2J 4A 7 - 10 Tapanen Emma Suikkanen Sara


Juoksut - Supervuoro

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä


bottom