top
logo
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki

2013 / Tyttöjen superpesis / Runkosarja

Sarjataulukko Ottelut Lyöjätilasto Etenijätilasto Kärkilyöntitilasto

Yhteenveto Juoksut Kotijoukkue Vierasjoukkue


Oulu - Alajärvi 2 - 0 (14-0, 7-2)

Tyttöjen superpesis 2013, Runkosarja
2013-05-24 klo 18:00:00 - 19:47:00



Juoksut - 1. jakso

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Oulu 1J 1L palo Visuri Miia Simola Aleksiina
Oulu 1J 1L 1 - 0 Linna Emilia Mikkola Neea
Alajärvi 1J 2A palo Salo Piia Kamunen Milla
Oulu 1J 2L 2 - 0 Simola Aleksiina Eskola Siri
Oulu 1J 2L 3 - 0 Linna Emilia Kontu Miitta
Oulu 1J 2L 4 - 0 Kinnunen Sara Visuri Miia
Oulu 1J 3L 5 - 0 Visuri Miia Säkkinen Jenina
Oulu 1J 3L 6 - 0 Harhaheitto Simola Aleksiina
Oulu 1J 3L 7 - 0 Vähäsarja Malla Visuri Miia
Oulu 1J 3L 8 - 0 Linna Emilia Helander Mirka
Oulu 1J 3L palo Korkala Susanna Linna Emilia
Oulu 1J 3L 9 - 0 Korkala Susanna Kinnunen Sara
Oulu 1J 3L 10 - 0 Korkala Susanna Eskola Siri
Oulu 1J 3L 11 - 0 Simola Aleksiina Korkala Susanna
Oulu 1J 3L 12 - 0 Korkala Susanna Korkala Susanna
Oulu 1J 3L 13 - 0 Kontu Miitta Säkkinen Jenina
Oulu 1J 3L palo Visuri Miia Simola Aleksiina
Oulu 1J 3L 14 - 0 Kinnunen Sara Mikkola Neea
Oulu 1J 3L palo Korkala Susanna Kontu Miitta


Juoksut - 2. jakso

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Alajärvi 2J 1L palo Koskela Tiina Rintala Saara
Alajärvi 2J 1L 0 - 1 Harhaheitto Nurmela Laura
Oulu 2J 2A 1 - 1 Mikkola Neea Simola Aleksiina
Oulu 2J 2A palo Linna Emilia Mikkola Neea
Oulu 2J 2A 2 - 1 Mikkola Neea Mikkola Neea
Oulu 2J 3A palo Visuri Miia Kinnunen Sara
Oulu 2J 3A 3 - 1 Kinnunen Sara Kinnunen Sara
Oulu 2J 3A 4 - 1 Vähäsarja Malla Korkala Susanna
Alajärvi 2J 3L koppi Hänninen Veera Salo Piia
Alajärvi 2J 3L palo Kamunen Milla Koskela Tiina
Oulu 2J 4A 5 - 1 Visuri Miia Linna Emilia
Oulu 2J 4A palo Korkala Susanna Kinnunen Sara
Oulu 2J 4A 6 - 1 Helander Mirka Eskola Siri
Oulu 2J 4A koppi Vähäsarja Malla Visuri Miia
Oulu 2J 4A koppi Säkkinen Jenina Korkala Susanna
Oulu 2J 4A koppi Mikkola Neea Helander Mirka
Oulu 2J 4A 7 - 1 Mikkola Neea Vähäsarja Malla
Oulu 2J 4A palo Linna Emilia Simola Aleksiina
Alajärvi 2J 4L 7 - 2 Salo Piia Rintala Saara


Juoksut - Supervuoro

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä


bottom