top
logo
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki

2001 / Poikien superpesis A / Ylemmät pudotuspelit ja ls

Sarjataulukko Ottelut Lyöjätilasto Etenijätilasto Kärkilyöntitilasto

Yhteenveto Juoksut Kotijoukkue Vierasjoukkue


Koskenkorva - Alajärvi 2 - 1s (2-7, 11-10, 1-0)

Poikien superpesis A 2001, Ylemmät pudotuspelit ja ls
2001-08-27 klo 17:30:00 - 20:00:00



Juoksut - 1. jakso

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Koskenkorva 1J 1A palo Valli Juha-Matti Hietikko Jarkko
Koskenkorva 1J 1A palo Metsä-Ketelä Ville Toivio Juha
Koskenkorva 1J 1A 1 - 0 Metsä-Ketelä Ville Latvala Matti
Koskenkorva 1J 1A palo Luomala Johannes Valli Juha-Matti
Alajärvi 1J 1L palo Viitasaari Teijo Saarenmaa Keijo
Alajärvi 1J 1L koppi Tallbacka Tuomas Viitasaari Teijo
Koskenkorva 1J 2A palo Latvala Matti Hietikko Jarkko
Alajärvi 1J 2L 1 - 1 Hietakangas Pekka Pirhonen Eero
Alajärvi 1J 2L 1 - 2 Hietakangas Pekka Hietakangas Pekka
Alajärvi 1J 2L 1 - 3 Tallbacka Tuomas Hietakangas Pekka
Alajärvi 1J 2L 1 - 4 Tallbacka Tuomas Kinnunen Anssi
Alajärvi 1J 2L 1 - 5 Tallbacka Tuomas Holm Jonni
Alajärvi 1J 2L 1 - 6 Tallbacka Tuomas Tallbacka Tuomas
Alajärvi 1J 2L palo Männistö Ari Tallbacka Tuomas
Koskenkorva 1J 3A koppi Loukasmäki Ville Toivio Juha
Koskenkorva 1J 3A palo Latvala Matti Hietikko Jarkko
Koskenkorva 1J 3A 2 - 6 Latvala Matti Parvi Jussi
Koskenkorva 1J 3A palo Latvala Matti Luomala Johannes
Alajärvi 1J 3L 2 - 7 Tallbacka Tuomas Saarenmaa Keijo
Alajärvi 1J 3L koppi Kinnunen Anssi Pirhonen Eero
Koskenkorva 1J 4A koppi Latvala Matti Kiukkonen Hannu
Koskenkorva 1J 4A palo Parvi Jussi Kyllönen Jyri


Juoksut - 2. jakso

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Alajärvi 2J 1A palo Tuomela Tero Salmenautio Markus
Koskenkorva 2J 1L 1 - 0 Metsä-Ketelä Ville Hietikko Jarkko
Alajärvi 2J 2A 1 - 1 Tallbacka Tuomas Saarenmaa Keijo
Alajärvi 2J 2A 1 - 2 Orava Aki Tuomela Tero
Alajärvi 2J 2A 1 - 3 Orava Aki Tallbacka Tuomas
Alajärvi 2J 2A 1 - 4 Kinnunen Anssi Orava Aki
Alajärvi 2J 2A 1 - 5 Orava Aki Orava Aki
Alajärvi 2J 2A 1 - 6 Harhaheitto Holm Jonni
Alajärvi 2J 2A 1 - 7 Männistö Ari Salmenautio Markus
Alajärvi 2J 2A palo Männistö Ari Viitasaari Teijo
Alajärvi 2J 2A 1 - 8 Hautala Perttu Tuomela Tero
Alajärvi 2J 2A 1 - 9 Hautala Perttu Männistö Ari
Alajärvi 2J 2A koppi Kinnunen Anssi Orava Aki
Alajärvi 2J 2A palo Holm Jonni Hautala Perttu
Koskenkorva 2J 2L 2 - 9 Valli Juha-Matti Kyllönen Jyri
Koskenkorva 2J 2L 3 - 9 Valli Juha-Matti Toivio Juha
Koskenkorva 2J 2L 4 - 9 Valli Juha-Matti Valli Juha-Matti
Koskenkorva 2J 2L palo Parvi Jussi Valli Juha-Matti
Koskenkorva 2J 2L 5 - 9 Latvala Matti Törmä Markus
Koskenkorva 2J 2L 6 - 9 Myllärinen Harri Parvi Jussi
Koskenkorva 2J 2L 7 - 9 Kiukkonen Hannu Latvala Matti
Alajärvi 2J 3A 7 - 10 Männistö Ari Salmenautio Markus
Alajärvi 2J 3A palo Tallbacka Tuomas Viitasaari Teijo
Alajärvi 2J 3A palo Hautala Perttu Tuomela Tero
Koskenkorva 2J 3L 8 - 10 Parvi Jussi Törmä Markus
Koskenkorva 2J 3L 9 - 10 Valli Juha-Matti Hietikko Jarkko
Koskenkorva 2J 3L 10 - 10 Myllärinen Harri Parvi Jussi
Alajärvi 2J 4A palo Tallbacka Tuomas Saarenmaa Keijo
Koskenkorva 2J 4L 11 - 10 Latvala Matti Parvi Jussi


Juoksut - Supervuoro

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Alajärvi S A palo Hietakangas Pekka Salmenautio Markus
Koskenkorva S L koppi Latvala Matti Luomala Johannes
Koskenkorva S L 1 - 0 Kyllönen Jyri Parvi Jussi


bottom