top
logo
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki

2001 / Poikien superpesis A / Ylemmät pudotuspelit ja ls

Sarjataulukko Ottelut Lyöjätilasto Etenijätilasto Kärkilyöntitilasto

Yhteenveto Juoksut Kotijoukkue Vierasjoukkue


Alajärvi - Seinäjoki 0 - 2 (4-6, 2-6)

Poikien superpesis A 2001, Ylemmät pudotuspelit ja ls
2001-08-13 klo 18:00:00 - 20:16:00



Juoksut - 1. jakso

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Alajärvi 1J 1A 1 - 0 Männistö Ari Salmenautio Markus
Alajärvi 1J 1A palo Tallbacka Tuomas Tuomela Tero
Alajärvi 1J 1A 2 - 0 Hietakangas Pekka Orava Aki
Alajärvi 1J 1A 3 - 0 Saarenmaa Keijo Männistö Ari
Seinäjoki 1J 1L palo Ankkuri Ismo Viitanen Risto
Seinäjoki 1J 1L palo Viinamäki Tomi Harju Jussi
Seinäjoki 1J 1L 3 - 1 Viinamäki Tomi Ojanperä Markus
Seinäjoki 1J 1L palo Ketonen Jussi Ankkuri Ismo
Alajärvi 1J 2A palo Männistö Ari Salmenautio Markus
Seinäjoki 1J 2L 3 - 2 Kuusisto Martti Viitanen Risto
Seinäjoki 1J 2L palo Viinamäki Tomi Kuusisto Martti
Seinäjoki 1J 2L 3 - 3 Kuusisto Martti Kuusisto Martti
Seinäjoki 1J 3L 3 - 4 Ankkuri Ismo Leppälä Juha
Seinäjoki 1J 3L palo Soini Tuomo Harju Jussi
Seinäjoki 1J 3L palo Viinamäki Tomi Ojanperä Markus
Seinäjoki 1J 3L 3 - 5 Sarvikas Risto Ankkuri Ismo
Seinäjoki 1J 3L 3 - 6 Ketonen Jussi Soini Tuomo
Alajärvi 1J 4A 4 - 6 Tuomela Tero Tuomela Tero


Juoksut - 2. jakso

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Seinäjoki 2J 1A 0 - 1 Esala Juha Ankkuri Ismo
Seinäjoki 2J 2A palo Ketonen Jussi Ankkuri Ismo
Seinäjoki 2J 2A 0 - 2 Soini Tuomo Sarvikas Risto
Seinäjoki 2J 2A 0 - 3 Soini Tuomo Viinamäki Tomi
Seinäjoki 2J 2A 0 - 4 Soini Tuomo Ketonen Jussi
Seinäjoki 2J 2A palo Leppälä Juha Soini Tuomo
Alajärvi 2J 2L palo Pirhonen Eero Hietakangas Pekka
Alajärvi 2J 2L koppi Harviainen Juha Viitasaari Teijo
Seinäjoki 2J 3A 0 - 5 Ankkuri Ismo Viitanen Risto
Seinäjoki 2J 3A koppi Sarvikas Risto Kuusisto Martti
Seinäjoki 2J 3A palo Soini Tuomo Ojanperä Markus
Seinäjoki 2J 3A 0 - 6 Ketonen Jussi Sarvikas Risto
Alajärvi 2J 3L 1 - 6 Tallbacka Tuomas Salmenautio Markus
Alajärvi 2J 3L palo Männistö Ari Orava Aki
Alajärvi 2J 3L palo Harviainen Juha Tallbacka Tuomas
Alajärvi 2J 4L 2 - 6 Männistö Ari Saarenmaa Keijo


Juoksut - Supervuoro

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä


bottom