top
logo
2019 / Naisten ykköspesis / Runkosarja

Sarjataulukko Ottelut Lyöjätilasto Etenijätilasto Kärkilyöntitilasto

Yhteenveto Juoksut Kotijoukkue Vierasjoukkue


Siilinjärvi - Jalasjärvi 2 - 0 (16-3, 2-1)

Naisten ykköspesis 2019, Runkosarja
2019-07-27 klo 15:00:00 - 17:24:00



Juoksut - 1. jakso

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Siilinjärvi 1J 1A palo Ahonen Maaret Lappalainen Roosa
Siilinjärvi 1J 1A 1 - 0 Väistölä Petra Kesti Pinja
Siilinjärvi 1J 1A 2 - 0 Korolainen Jasmiina Vesalo Roosa
Siilinjärvi 1J 1A 3 - 0 Vainionperä Jemina Löfgren Amanda
Siilinjärvi 1J 1A koppi Pirskanen Johanna Vainionperä Jemina
Siilinjärvi 1J 1A 4 - 0 Vainionperä Jemina Vainionperä Jemina
Siilinjärvi 1J 1A palo Löfgren Amanda Ahonen Maaret
Jalasjärvi 1J 1L 4 - 1 Harhaheitto Kerola Petra
Jalasjärvi 1J 1L 4 - 2 Sveholm Maria Ojala Jennina
Jalasjärvi 1J 1L palo Finnilä Taru Saarenpää Selina
Siilinjärvi 1J 2A 5 - 2 Vapaataival Vainionperä Jemina
Siilinjärvi 1J 2A 6 - 2 Harhaheitto Pirskanen Johanna
Siilinjärvi 1J 2A palo Ahonen Maaret Lappalainen Roosa
Siilinjärvi 1J 3A 7 - 2 Vapaataival Ahonen Maaret
Siilinjärvi 1J 3A 8 - 2 Holopainen Noora Vainionperä Jemina
Siilinjärvi 1J 3A 9 - 2 Kesti Pinja Pirskanen Johanna
Siilinjärvi 1J 3A 10 - 2 Kesti Pinja Lappalainen Roosa
Siilinjärvi 1J 3A palo Ahonen Maaret Kesti Pinja
Siilinjärvi 1J 3A 11 - 2 Kesti Pinja Kesti Pinja
Siilinjärvi 1J 3A 12 - 2 Väistölä Petra Löfgren Amanda
Jalasjärvi 1J 3L 12 - 3 Peltomäki Jenni Saarenpää Selina
Siilinjärvi 1J 4A palo Väistölä Petra Vesalo Roosa
Siilinjärvi 1J 4A 13 - 3 Ahonen Maaret Kesti Pinja
Siilinjärvi 1J 4A 14 - 3 Ahonen Maaret Seppänen Siru
Siilinjärvi 1J 4A 15 - 3 Korolainen Jasmiina Väistölä Petra
Siilinjärvi 1J 4A palo Löfgren Amanda Ahonen Maaret
Siilinjärvi 1J 4A 16 - 3 Vainionperä Jemina Julkunen Emmi


Juoksut - 2. jakso

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Siilinjärvi 2J 1L palo Ahonen Maaret Lappalainen Roosa
Siilinjärvi 2J 1L koppi Väistölä Petra Kesti Pinja
Jalasjärvi 2J 2A palo Finnilä Taru Kerola Petra
Siilinjärvi 2J 2L koppi Väistölä Petra Vesalo Roosa
Siilinjärvi 2J 2L palo Korolainen Jasmiina Löfgren Amanda
Jalasjärvi 2J 3A 0 - 1 Kupari Vilma Kerola Petra
Jalasjärvi 2J 3A palo Finnilä Taru Peltomäki Jenni
Siilinjärvi 2J 3L 1 - 1 Ahonen Maaret Lappalainen Roosa
Siilinjärvi 2J 3L 2 - 1 Holopainen Noora Vesalo Roosa
Siilinjärvi 2J 3L koppi Väistölä Petra Ahonen Maaret
Siilinjärvi 2J 3L palo Löfgren Amanda Julkunen Emmi


Juoksut - Supervuoro

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä


bottom