top
logo
2019 / Naisten ykköspesis / Runkosarja

Sarjataulukko Ottelut Lyöjätilasto Etenijätilasto Kärkilyöntitilasto

Yhteenveto Juoksut Kotijoukkue Vierasjoukkue


Nurmo - Pöytyä 0 - 2 (0-11, 11-19)

Naisten ykköspesis 2019, Runkosarja
2019-07-14 klo 14:00:00 - 16:42:00



Juoksut - 1. jakso

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Pöytyä 1J 1L 0 - 1 Kaitonen Petra Pauna Kaisa
Pöytyä 1J 1L 0 - 2 Tanhua Aino Pellonperä Sylvi
Pöytyä 1J 1L palo Valkeapää Venla Riikonen Heidi
Nurmo 1J 2A palo Saastamoinen Aino-Maija Kallio Jenna
Pöytyä 1J 2L 0 - 3 Kaitonen Petra Kyläpekka Sanni
Pöytyä 1J 2L 0 - 4 Riikonen Heidi Pauna Elisa
Pöytyä 1J 2L palo Ilmanen Essi Pellonperä Sylvi
Pöytyä 1J 3L 0 - 5 Pauna Kaisa Valkeapää Venla
Pöytyä 1J 3L 0 - 6 Kaitonen Petra Kaunisto Moona
Pöytyä 1J 3L 0 - 7 Kaitonen Petra Pauna Kaisa
Pöytyä 1J 3L 0 - 8 Pauna Elisa Kyläpekka Sanni
Pöytyä 1J 3L 0 - 9 Pauna Elisa Kaitonen Petra
Pöytyä 1J 3L 0 - 10 Riikonen Heidi Pauna Elisa
Pöytyä 1J 3L 0 - 11 Pauna Elisa Pauna Elisa
Pöytyä 1J 3L palo Tanhua Aino Pellonperä Sylvi


Juoksut - 2. jakso

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Pöytyä 2J 1A 0 - 1 Kaitonen Petra Kyläpekka Sanni
Pöytyä 2J 1A 0 - 2 Valkeapää Venla Kaunisto Moona
Pöytyä 2J 1A 0 - 3 Harhaheitto Koivunen Katri
Pöytyä 2J 1A 0 - 4 Kyläpekka Sanni Kivilä Anu
Pöytyä 2J 1A koppi Pauna Elisa Valkeapää Venla
Nurmo 2J 1L 1 - 4 Tyynelä Krista Latva-Panula Ella
Nurmo 2J 1L 2 - 4 Tyynelä Krista Kallio Jenna
Nurmo 2J 1L 3 - 4 Saastamoinen Aino-Maija Pihlajamäki Annina
Nurmo 2J 1L 4 - 4 Saastamoinen Aino-Maija Tyynelä Krista
Nurmo 2J 1L 5 - 4 Peltomäki Minttu Aho Roosa
Pöytyä 2J 2A 5 - 5 Vapaataival Pellonperä Sylvi
Pöytyä 2J 2A 5 - 6 Kaitonen Petra Ilmanen Essi
Pöytyä 2J 2A 5 - 7 Kivilä Anu Tanhua Aino
Pöytyä 2J 2A 5 - 8 Riikonen Heidi Kyläpekka Sanni
Pöytyä 2J 2A 5 - 9 Ilmanen Essi Pauna Elisa
Pöytyä 2J 2A koppi Koivunen Katri Pellonperä Sylvi
Nurmo 2J 2L palo Peltomäki Minttu Kallio Jenna
Pöytyä 2J 3A 5 - 10 Kaitonen Petra Kyläpekka Sanni
Pöytyä 2J 3A 5 - 11 Kaitonen Petra Pauna Elisa
Pöytyä 2J 3A 5 - 12 Kaitonen Petra Riikonen Heidi
Pöytyä 2J 3A 5 - 13 Kaitonen Petra Kaitonen Petra
Pöytyä 2J 3A koppi Koivunen Katri Kaitonen Petra
Pöytyä 2J 3A 5 - 14 Valkeapää Venla Tanhua Aino
Pöytyä 2J 3A 5 - 15 Pauna Elisa Pauna Kaisa
Pöytyä 2J 3A palo Riikonen Heidi Kyläpekka Sanni
Nurmo 2J 3L 6 - 15 Aho Roosa Kallio Jenna
Nurmo 2J 3L 7 - 15 Saastamoinen Aino-Maija Pihlajamäki Annina
Nurmo 2J 3L 8 - 15 Saastamoinen Aino-Maija Tyynelä Krista
Nurmo 2J 3L 9 - 15 Peltomäki Sanna Aho Roosa
Nurmo 2J 3L koppi Salli Senni Saastamoinen Aino-Maija
Nurmo 2J 3L 10 - 15 Martinmäki Roosa Alanko Mirja
Nurmo 2J 3L 11 - 15 Martinmäki Roosa Peltomäki Sanna
Pöytyä 2J 4A 11 - 16 Kaitonen Petra Riikonen Heidi
Pöytyä 2J 4A palo Koivunen Katri Ilmanen Essi
Pöytyä 2J 4A 11 - 17 Kivilä Anu Kaitonen Petra
Pöytyä 2J 4A 11 - 18 Riikonen Heidi Pauna Kaisa
Pöytyä 2J 4A 11 - 19 Riikonen Heidi Riikonen Heidi
Nurmo 2J 4L palo Peltomäki Minttu Aho Roosa


Juoksut - Supervuoro

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä


bottom