top
logo
2006 / Naisten ykköspesis / Runkosarja

Sarjataulukko Ottelut Lyöjätilasto Etenijätilasto Kärkilyöntitilasto

Yhteenveto Juoksut Kotijoukkue Vierasjoukkue


Haapajärvi - Rauma 1 - 2s (7-4, 4-8, 1-2)

Naisten ykköspesis 2006, Runkosarja
2006-06-18 klo 15:00:00 - 17:24:00



Juoksut - 1. jakso

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Haapajärvi 1J 1A 1 - 0 Vapaataival Kippola Hanna
Haapajärvi 1J 1A 2 - 0 Salmela Mari Koivuaho Anu
Haapajärvi 1J 1A palo Kalajanniska Teija Vesaluoma Mari
Haapajärvi 1J 1A palo Tiitto Inka Huhtakangas Hanne
Rauma 1J 1L palo Kylä-Kause Enni Tervonen Miia
Rauma 1J 1L 2 - 1 Kylä-Kause Susanna Valta Salli
Rauma 1J 1L palo Lindborg Jenni Toivonen Katriina
Rauma 1J 1L 2 - 2 Toivonen Katriina Toivonen Katriina
Haapajärvi 1J 2A 3 - 2 Tiitto Inka Salmela Mari
Rauma 1J 2L palo Kylä-Kause Enni Loutti Riikka
Rauma 1J 2L koppi Tervonen Miia Pihlström Petra
Rauma 1J 2L koppi Toivonen Katriina Valta Salli
Haapajärvi 1J 3A 4 - 2 Oravakangas Elisa Kippola Hanna
Haapajärvi 1J 3A 5 - 2 Oravakangas Elisa Koivuaho Anu
Haapajärvi 1J 3A 6 - 2 Vesaluoma Mari Pirttimaa Jenna
Haapajärvi 1J 3A 7 - 2 Salmela Mari Oravakangas Elisa
Haapajärvi 1J 3A palo Tiitto Inka Huhtakangas Hanne
Rauma 1J 3L 7 - 3 Kylä-Kause Enni Pihlström Petra
Rauma 1J 3L palo Lindborg Jenni Tervonen Miia
Rauma 1J 4L 7 - 4 Kylänpää Meri Svärd Oona
Rauma 1J 4L koppi Kylä-Kause Enni Kylä-Kause Susanna


Juoksut - 2. jakso

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Rauma 2J 1A 0 - 1 Toivonen Katriina Valta Salli
Rauma 2J 1A 0 - 2 Lindborg Jenni Kylä-Kause Susanna
Rauma 2J 1A 0 - 3 Seppälä Anniina Kylä-Kause Enni
Rauma 2J 1A palo Kylänpää Meri Toivonen Katriina
Haapajärvi 2J 1L koppi Salmela Mari Pirttimaa Jenna
Haapajärvi 2J 1L palo Huhtakangas Hanne Oravakangas Elisa
Haapajärvi 2J 1L palo Hakala Virve Vesaluoma Mari
Rauma 2J 2A 0 - 4 Lindborg Jenni Lähdeoja Eveliina
Rauma 2J 2A 0 - 5 Harhaheitto Tervonen Miia
Rauma 2J 2A 0 - 6 Toivonen Katriina Valta Salli
Rauma 2J 2A 0 - 7 Loutti Riikka Toivonen Katriina
Haapajärvi 2J 2L 1 - 7 Huhtakangas Hanne Tiitto Inka
Haapajärvi 2J 2L palo Salmela Mari Hakala Virve
Haapajärvi 2J 2L palo Salmela Mari Huhtakangas Hanne
Rauma 2J 3A 1 - 8 Seppälä Anniina Valta Salli
Haapajärvi 2J 4L 2 - 8 Vesaluoma Mari Oravakangas Elisa
Haapajärvi 2J 4L 3 - 8 Kippola Hanna Vesaluoma Mari
Haapajärvi 2J 4L 4 - 8 Vesaluoma Mari Vesaluoma Mari


Juoksut - Supervuoro

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Haapajärvi S A 1 - 0 Huhtakangas Hanne Huhtakangas Hanne
Haapajärvi S A koppi Salmela Mari Huhtakangas Hanne
Rauma S L 1 - 1 Seppälä Anniina Svärd Oona
Rauma S L 1 - 2 Lindborg Jenni Seppälä Anniina


bottom