top
logo
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki

2020 / Naisten superpesis / Halli SM

Sarjataulukko Ottelut Lyöjätilasto Etenijätilasto Kärkilyöntitilasto

Yhteenveto Juoksut Kotijoukkue Vierasjoukkue


Lappeenranta - Hyvinkää 0 - 2 (0-3, 3-13)

Naisten superpesis 2020, Halli SM
2020-05-03 klo 00:00:09 - 11:14:00



Juoksut - 1. jakso

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Hyvinkää 1J 1L 0 - 1 Harinen Pauliina Peltonen Ellinoora
Hyvinkää 1J 1L 0 - 2 Ritola Essi Kerola Laura
Hyvinkää 1J 2L 0 - 3 Harinen Pauliina Rummukainen Netta
Hyvinkää 1J 2L koppi Ritola Essi Kerola Laura
Hyvinkää 1J 2L palo Jokivalli Petra Tossavainen Iida
Lappeenranta 1J 3A palo Harinen Henriikka Leppälä Noora
Lappeenranta 1J 3A koppi Järvi Hanna Anttonen Lotta


Juoksut - 2. jakso

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Hyvinkää 2J 1A 0 - 1 Harinen Pauliina Rummukainen Netta
Hyvinkää 2J 1A koppi Ritola Essi Kerola Laura
Hyvinkää 2J 1A 0 - 2 Jokivalli Ira Siilin Titta
Hyvinkää 2J 1A 0 - 3 Vahvelainen Oona Tossavainen Iida
Hyvinkää 2J 1A palo Ritola Essi Kerola Laura
Hyvinkää 2J 1A 0 - 4 Siilin Titta Heikkilä Anni
Lappeenranta 2J 1L 1 - 4 Järvi Hanna Leppälä Noora
Lappeenranta 2J 1L palo Järvi Hanna Rantonen Eveliina
Lappeenranta 2J 1L 2 - 4 Harinen Henriikka Kemppainen Linda
Hyvinkää 2J 2A palo Harinen Pauliina Rummukainen Netta
Hyvinkää 2J 2A 2 - 5 Vahvelainen Lotta Heikkilä Anni
Hyvinkää 2J 2A 2 - 6 Ritola Essi Harinen Pauliina
Hyvinkää 2J 2A 2 - 7 Jokivalli Petra Vahvelainen Lotta
Hyvinkää 2J 2A 2 - 8 Jokivalli Ira Ritola Essi
Hyvinkää 2J 2A palo Vahvelainen Oona Siilin Titta
Lappeenranta 2J 2L palo Järvi Hanna Rantonen Eveliina
Lappeenranta 2J 2L 3 - 8 Kuittinen Aino Kemppainen Linda
Lappeenranta 2J 2L palo Harinen Henriikka Timperi Amanda
Hyvinkää 2J 3A 3 - 9 Harinen Pauliina Peltonen Ellinoora
Hyvinkää 2J 3A 3 - 10 Harinen Pauliina Kerola Laura
Hyvinkää 2J 3A 3 - 11 Vahvelainen Lotta Heikkilä Anni
Hyvinkää 2J 3A 3 - 12 Jokivalli Petra Harinen Pauliina
Hyvinkää 2J 3A palo Jokivalli Ira Tossavainen Iida
Hyvinkää 2J 3A 3 - 13 Rummukainen Netta Siilin Titta
Hyvinkää 2J 3A koppi Siilin Titta Kerola Laura
Lappeenranta 2J 3L koppi Forsell Nea Leppälä Noora


Juoksut - Supervuoro

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä


bottom