top
logo
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki

2020 / Naisten superpesis / Halli SM

Sarjataulukko Ottelut Lyöjätilasto Etenijätilasto Kärkilyöntitilasto


Etenijätilasto

Sija Pelaaja Joukkue Ottelut T per peli
1 Kylli Essi Lapua 2 6 3.0
2 Mäki-Maukola Eeva Jyväskylä 2 6 3.0
3 Rautakorpi Kaisaleena Lapua 2 4 2.0
4 Itävalo Emilia Pori 2 4 2.0
5 Lämsä Eveliina Lapua 2 4 2.0
6 Korpela Ella Jyväskylä 2 4 2.0
7 Peräaho Kaisa Lapua 2 4 2.0
8 Raudasoja Saaga-Angelia Seinäjoki 2 4 2.0
9 Heikkilä Anni Hyvinkää 2 3 1.5
10 Ahonen Maaret Siilinjärvi 2 3 1.5
11 Takalahti Iida Kempele 2 3 1.5
12 Juka Henna Pori 2 3 1.5
13 Kemppainen Linda Lappeenranta 2 3 1.5
14 Korkiamäki Riina Mynämäki 2 3 1.5
15 Kesti Essi Kempele 2 3 1.5
16 Karttunen Venla Jyväskylä 2 3 1.5
17 Ojala Ria Kempele 2 3 1.5
18 Tanhua Aino Rauma 2 3 1.5
19 Suihko Sini Joensuu 1 2 2.0
20 Peltonen Ellinoora Hyvinkää 1 2 2.0
21 Siilin Titta Hyvinkää 2 2 1.0
22 Rummukainen Netta Hyvinkää 2 2 1.0
23 Peltokangas Henna Tampere 2 2 1.0
24 Ala-Lipasti Kirsi Tampere 2 2 1.0
25 Kerola Laura Hyvinkää 2 2 1.0
26 Lähde Ida Tampere 2 2 1.0
27 Rajahalme Laura Joensuu 2 2 1.0
28 Alava Susanna Tampere 2 2 1.0
29 Roiha Marianne Joensuu 2 2 1.0
30 Seppänen Siru Siilinjärvi 2 2 1.0
31 Särkioja Emmi Kempele 2 2 1.0
32 Myllyniemi Jutta Jyväskylä 2 2 1.0
33 Ronkainen Inka Kempele 2 2 1.0
34 Vahvelainen Lotta Hyvinkää 2 2 1.0
35 Harinen Pauliina Hyvinkää 2 2 1.0
36 Lappalainen Roosa Siilinjärvi 2 2 1.0
37 Hihnala Johanna Joensuu 1 1 1.0
38 Tossavainen Iida Hyvinkää 1 1 1.0
39 Ojaniemi Susanne Pori 2 1 0.5
40 Mäntylä Maiju Seinäjoki 2 1 0.5
41 Nukarinen Niina Rauma 2 1 0.5
42 Kiviniemi Emma Lapua 2 1 0.5
43 Rosvall Kaisa-Maija Pori 2 1 0.5
44 Tuominen Eveliina Pori 2 1 0.5
45 Mantere Aino-Kaisa Seinäjoki 2 1 0.5
46 Sallinen Senni Tampere 2 1 0.5
47 Virenius Ida Joensuu 2 1 0.5
48 Tanhua Kati Jyväskylä 2 1 0.5
49 Lehtinen Iina Lapua 2 1 0.5
50 Lillunen Jannika Rauma 2 1 0.5
51 Linna Emilia Pori 2 1 0.5
52 Eskola Siri Jyväskylä 2 1 0.5
53 Ritola Essi Hyvinkää 2 1 0.5
54 Liimatainen Oona Lapua 2 1 0.5
55 Hemmilä Anna Tampere 2 1 0.5
56 Kemppainen Sara-Ella Tampere 2 1 0.5
57 Eskman Juulia Joensuu 2 1 0.5
58 Arbelius Pinja Pori 2 1 0.5
59 Valtanen Tiia Kempele 2 1 0.5
60 Pasi Noora Joensuu 2 1 0.5
61 Kärsämä Elina Kempele 2 1 0.5
62 Törmänen Reetta Kempele 2 1 0.5
63 Karjanlahti Johanna Seinäjoki 2 1 0.5
64 Juntunen Reetta Joensuu 2 1 0.5
65 Surakka Senna Joensuu 2 1 0.5
66 Andreasen Jasmin Rauma 2 1 0.5
67 Leppälä Noora Lappeenranta 2 1 0.5
68 Rytteri Essi Lappeenranta 2 1 0.5
69 Pirskanen Johanna Siilinjärvi 2 1 0.5
70 Partanen Viivi Jyväskylä 2 1 0.5
71 Härkönen Niina Lapua 1 0 0.0
72 Hakulinen Henna Joensuu 1 0 0.0
73 Viita Linda Kempele 1 0 0.0
74 Valkeejärvi Iina Jyväskylä 1 0 0.0
75 Tanhua Venla Rauma 1 0 0.0
76 Tuomi Anni Hyvinkää 1 0 0.0
77 Vulli Hanna Siilinjärvi 1 0 0.0
78 Martinmäki Roosa Siilinjärvi 1 0 0.0
79 Pulkkinen Nora Joensuu 1 0 0.0
80 Korhonen Sohvi Siilinjärvi 1 0 0.0
81 Ala-Kauhaluoma Anna Tampere 1 0 0.0
82 Timperi Amanda Lappeenranta 1 0 0.0
83 Laatikainen Linnea Kempele 1 0 0.0
84 Moisander Johanna Tampere 1 0 0.0
85 Tyynelä Veera Lapua 1 0 0.0
86 Lotvonen Nea Kempele 1 0 0.0
87 Laakkonen Petra Lappeenranta 1 0 0.0
88 Holopainen Noora Siilinjärvi 1 0 0.0
89 Tarjavuori Nea Lappeenranta 1 0 0.0
90 Kaarikivi Senja Hyvinkää 1 0 0.0
91 Anttonen Lotta Lappeenranta 1 0 0.0
92 Hakoniemi Ilona Rauma 1 0 0.0
93 Kekäläinen Julia Kempele 1 0 0.0
94 Nyman Elsa Jyväskylä 1 0 0.0
95 Forsell Nea Lappeenranta 2 0 0.0
96 Vettenranta Minttu Pori 2 0 0.0
97 Rantonen Eveliina Lappeenranta 2 0 0.0
98 Heikkinen Sarita Lappeenranta 2 0 0.0
99 Marjamäki-Kekola Jaana Mynämäki 2 0 0.0
100 Kitola-Penttinen Maria Mynämäki 2 0 0.0
101 Puisto Susanna Pori 2 0 0.0
102 Kirsilä Camilla Jyväskylä 2 0 0.0
103 Ojala Susanna Seinäjoki 2 0 0.0
104 Koski Karoliina Rauma 2 0 0.0
105 Kiviharju Anu Seinäjoki 2 0 0.0
106 Mäkelä Ella Jyväskylä 2 0 0.0
107 Järvi Hanna Lappeenranta 2 0 0.0
108 Lehtinen Meea Rauma 2 0 0.0
109 Toppari Eveliina Lapua 2 0 0.0
110 Elo Fanni Mynämäki 2 0 0.0
111 Oksa Milla Pori 2 0 0.0
112 Myyryläinen Johanna Joensuu 2 0 0.0
113 Jokivalli Petra Hyvinkää 2 0 0.0
114 Laakso Anni Seinäjoki 2 0 0.0
115 Mäkinen Minttu Mynämäki 2 0 0.0
116 Toikkanen Laura Jyväskylä 2 0 0.0
117 Suominen Maria Pori 2 0 0.0
118 Raitanen Mirjami Mynämäki 2 0 0.0
119 Laine Emmi Lapua 2 0 0.0
120 Rantomaa Oona Mynämäki 2 0 0.0
121 Mäkelä Vilma Rauma 2 0 0.0
122 Lepistö Janette Lapua 2 0 0.0
123 Kerola Riina Lapua 2 0 0.0
124 Sallinen Emma Tampere 2 0 0.0
125 Väistölä Petra Siilinjärvi 2 0 0.0
126 Mantsinen Mari Jyväskylä 2 0 0.0
127 Törmänen Roosa Pori 2 0 0.0
128 Tuomi Tilda Rauma 2 0 0.0
129 Lehtinen Mari-Ann Mynämäki 2 0 0.0
130 Vahvelainen Oona Hyvinkää 2 0 0.0
131 Ojala Ellinoora Lappeenranta 2 0 0.0
132 Suominen Henna Tampere 2 0 0.0
133 Harinen Henriikka Lappeenranta 2 0 0.0
134 Töyrylä Tinja Rauma 2 0 0.0
135 Syrjälä Silja Seinäjoki 2 0 0.0
136 Hussa Roosa Seinäjoki 2 0 0.0
137 Jokivalli Ira Hyvinkää 2 0 0.0
138 Mäkelä Sini Tampere 2 0 0.0
139 Syrjälä Sanni Kempele 2 0 0.0
140 Haataja Sini Mynämäki 2 0 0.0
141 Honkala Anna Seinäjoki 2 0 0.0
142 Ahonen Tuija Kempele 2 0 0.0
143 Vesalo Roosa Siilinjärvi 2 0 0.0
144 Vainionperä Jemina Siilinjärvi 2 0 0.0
145 Järvinen Iida Rauma 2 0 0.0
146 Hannuniemi Emmi Siilinjärvi 2 0 0.0
147 Puolakka Miia Mynämäki 2 0 0.0
148 Nupponen Iida Joensuu 2 0 0.0
149 Toivanen Hanna Joensuu 2 0 0.0
150 Lax Lotta Mynämäki 2 0 0.0
151 Leppänen Siiri Seinäjoki 2 0 0.0
152 Ala-Tuuhonen Taru Mynämäki 2 0 0.0
153 Turpela Liinu Seinäjoki 2 0 0.0
154 Julkunen Emmi Siilinjärvi 2 0 0.0
155 Korolainen Jasmiina Siilinjärvi 2 0 0.0
156 Lahtinen Fanny Rauma 2 0 0.0
157 Frantsila Aurora Tampere 2 0 0.0
158 Kuittinen Aino Lappeenranta 2 0 0.0

bottom