top
logo
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki
Mainospalkki

2019 / Miesten superpesis / Runkosarja

Sarjataulukko Ottelut Lyöjätilasto Etenijätilasto Kärkilyöntitilasto

Yhteenveto Juoksut Kotijoukkue Vierasjoukkue


Koskenkorva - Kitee 1 - 2s (6-1, 1-6, 0-6)

Miesten superpesis 2019, Runkosarja
2019-08-01 klo 18:00:00 - 20:50:00



Juoksut - 1. jakso

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Koskenkorva 1J 1A palo Wahlsten Patrik Puputti Petrus
Koskenkorva 1J 1A 1 - 0 Toivola Juho Tuohisaari Tuomas
Koskenkorva 1J 2A koppi Olli Ville-Veikko Tuohisaari Tuomas
Kitee 1J 2L 1 - 1 Pekkinen Hannes Ahonen Jani
Kitee 1J 2L palo Liukku Ville Sigvart Veli-Matti
Kitee 1J 2L palo Mikkolanaho Sami Ikonen Valentin
Koskenkorva 1J 3A palo Wahlsten Patrik Puputti Petrus
Koskenkorva 1J 3A 2 - 1 Wahlsten Patrik Yli-Hirvelä Veli-Pekka
Koskenkorva 1J 3A palo Toivola Juho Veittikoski Ville
Koskenkorva 1J 3A palo Toivola Juho Wahlsten Patrik
Kitee 1J 3L palo Ikonen Valentin Sigvart Veli-Matti
Koskenkorva 1J 4A 3 - 1 Wahlsten Patrik Tuohisaari Tuomas
Koskenkorva 1J 4A 4 - 1 Wahlsten Patrik Toivola Juho
Koskenkorva 1J 4A palo Brandt Atte Puputti Petrus
Koskenkorva 1J 4A 5 - 1 Olli Ville-Veikko Yli-Hirvelä Veli-Pekka
Koskenkorva 1J 4A 6 - 1 Piirainen Valtteri Tuohisaari Tuomas
Kitee 1J 4L koppi Mikkolanaho Sami Purmonen Elmeri
Kitee 1J 4L palo Pekkinen Hannes Hurskainen Topi


Juoksut - 2. jakso

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Kitee 2J 1A 0 - 1 Liukku Ville Sigvart Veli-Matti
Kitee 2J 1A palo Mikkolanaho Sami Hurskainen Topi
Kitee 2J 1A palo Ahonen Jani Eskelinen Jesse
Koskenkorva 2J 1L palo Wahlsten Patrik Tuohisaari Tuomas
Koskenkorva 2J 1L 1 - 1 Wahlsten Patrik Kauppinen Otto
Koskenkorva 2J 1L palo Piirainen Valtteri Toivola Juho
Koskenkorva 2J 1L palo Olli Ville-Veikko Wahlsten Patrik
Kitee 2J 2A palo Mikkolanaho Sami Hurskainen Topi
Kitee 2J 2A 1 - 2 Mikkolanaho Sami Eskelinen Jesse
Kitee 2J 3A 1 - 3 Liukku Ville Varonen Samu-Kalle
Kitee 2J 3A palo Mikkolanaho Sami Pekkinen Hannes
Koskenkorva 2J 3L palo Toivola Juho Puputti Petrus
Koskenkorva 2J 3L palo Olli Ville-Veikko Tuohisaari Tuomas
Kitee 2J 4A 1 - 4 Varonen Samu-Kalle Ahonen Jani
Kitee 2J 4A 1 - 5 Varonen Samu-Kalle Hurskainen Topi
Kitee 2J 4A 1 - 6 Varonen Samu-Kalle Varonen Samu-Kalle
Kitee 2J 4A palo Ikonen Valentin Varonen Samu-Kalle
Kitee 2J 4A palo Mikkolanaho Sami Kotro Ville
Koskenkorva 2J 4L palo Wahlsten Patrik Jakobsson Anttoni


Juoksut - Supervuoro

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Kitee S A 0 - 1 Ikonen Valentin Sigvart Veli-Matti
Kitee S A 0 - 2 Liukku Ville Hurskainen Topi
Kitee S A 0 - 3 Mikkolanaho Sami Pekkinen Hannes
Kitee S A 0 - 4 Hämäläinen Ville Ikonen Valentin
Kitee S A 0 - 5 Pekkinen Hannes Ahonen Jani
Kitee S A 0 - 6 Liukku Ville Varonen Samu-Kalle


bottom