top
logo
2017 / Miesten superpesis / Runkosarja

Sarjataulukko Ottelut Lyöjätilasto Etenijätilasto Kärkilyöntitilasto

Yhteenveto Juoksut Kotijoukkue Vierasjoukkue


OuluLP - Imatra 2 - 1s (3-15, 6-4, 1-0)

Miesten superpesis 2017, Runkosarja
2017-08-02 klo 18:00:00 - 20:41:00



Juoksut - 1. jakso

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Imatra 1J 1A 0 - 1 Rönkkö Lauri Muuruvirta Nino
Imatra 1J 1A palo Myyryläinen Juhani Liukku Ville
Imatra 1J 1A palo Matikka Jarkko Päivinen Tommi
OuluLP 1J 1L 1 - 1 Pelkonen Marko Piri Tapani
OuluLP 1J 1L 2 - 1 Pelkonen Marko Korhonen Matti
OuluLP 1J 1L palo Toikka Aki Korhonen Antti
OuluLP 1J 1L palo Hepokangas Pekka Pelkonen Marko
Imatra 1J 2A 2 - 2 Rönkkö Lauri Lantiainen Ville
Imatra 1J 2A 2 - 3 Liukku Ville Lattu Juuso
Imatra 1J 2A palo Liukku Ville Matikka Miikka
Imatra 1J 2A koppi Päivinen Tommi Rönkkö Lauri
Imatra 1J 2A palo Hurskainen Jussi Kosonen Mikko
Imatra 1J 2A 2 - 4 Lattu Juuso Myyryläinen Juhani
OuluLP 1J 2L palo Korhonen Antti Lankinen Ari
OuluLP 1J 2L koppi Pelkonen Marko Piri Tapani
OuluLP 1J 2L 3 - 4 Huuskonen Hannu Korhonen Matti
OuluLP 1J 2L palo Luhtavaara Jonne Korhonen Antti
Imatra 1J 3A koppi Rönkkö Lauri Lattu Juuso
Imatra 1J 3A palo Kosonen Mikko Matikka Miikka
Imatra 1J 4A 3 - 5 Rönkkö Lauri Lantiainen Ville
Imatra 1J 4A 3 - 6 Rönkkö Lauri Kaartokallio Lauri
Imatra 1J 4A 3 - 7 Päivinen Tommi Matikka Miikka
Imatra 1J 4A 3 - 8 Myyryläinen Juhani Rönkkö Lauri
Imatra 1J 4A 3 - 9 Matikka Jarkko Päivinen Tommi
Imatra 1J 4A 3 - 10 Hurskainen Jussi Kosonen Mikko
Imatra 1J 4A 3 - 11 Hurskainen Jussi Myyryläinen Juhani
Imatra 1J 4A 3 - 12 Hurskainen Jussi Matikka Jarkko
Imatra 1J 4A 3 - 13 Hurskainen Jussi Hurskainen Jussi
Imatra 1J 4A 3 - 14 Lattu Juuso Hurskainen Jussi
Imatra 1J 4A 3 - 15 Päivinen Tommi Lantiainen Ville
OuluLP 1J 4L palo Korhonen Antti Lankinen Ari


Juoksut - 2. jakso

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
OuluLP 2J 1A palo Korhonen Antti Piri Tapani
OuluLP 2J 1A palo Pelkonen Marko Korhonen Matti
OuluLP 2J 1A palo Rautio Jouko Toikka Aki
Imatra 2J 1L 0 - 1 Rönkkö Lauri Lattu Juuso
OuluLP 2J 2A 1 - 1 Korhonen Antti Lankinen Ari
OuluLP 2J 2A 2 - 1 Pelkonen Marko Piri Tapani
OuluLP 2J 2A 3 - 1 Pelkonen Marko Kurkela Jali-Matti
OuluLP 2J 2A palo Rautio Jouko Pelkonen Marko
OuluLP 2J 2A 4 - 1 Pelkonen Marko Pelkonen Marko
Imatra 2J 2L 4 - 2 Rönkkö Lauri Lantiainen Ville
Imatra 2J 2L palo Muuruvirta Nino Kaartokallio Lauri
OuluLP 2J 3A koppi Pelkonen Marko Piri Tapani
OuluLP 2J 3A 5 - 2 Pelkonen Marko Luhtavaara Jonne
OuluLP 2J 3A palo Hepokangas Pekka Pelkonen Marko
OuluLP 2J 3A 6 - 2 Pelkonen Marko Pelkonen Marko
Imatra 2J 4L 6 - 3 Myyryläinen Juhani Muuruvirta Nino
Imatra 2J 4L 6 - 4 Matikka Jarkko Päivinen Tommi


Juoksut - Supervuoro

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Imatra S A koppi Rönkkö Lauri Matikka Miikka
OuluLP S L 1 - 0 Korhonen Antti Lankinen Ari


bottom