top
logo
2017 / Miesten superpesis / Runkosarja

Sarjataulukko Ottelut Lyöjätilasto Etenijätilasto Kärkilyöntitilasto

Yhteenveto Juoksut Kotijoukkue Vierasjoukkue


Koskenkorva - Imatra 2 - 1s (5-9, 11-2, 1-0)

Miesten superpesis 2017, Runkosarja
2017-07-25 klo 18:02:00 - 20:39:00



Juoksut - 1. jakso

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Imatra 1J 1A 0 - 1 Harhaheitto Lattu Juuso
Imatra 1J 1A 0 - 2 Rönkkö Lauri Matikka Miikka
Imatra 1J 1A palo Päivinen Tommi Muuruvirta Nino
Imatra 1J 1A palo Kosonen Mikko Liukku Ville
Koskenkorva 1J 1L palo Dahlström Jere Yli-Hirvelä Veli-Pekka
Koskenkorva 1J 1L palo Leppälä Janne Pukkinen Antti
Imatra 1J 2A 0 - 3 Rönkkö Lauri Kaartokallio Lauri
Imatra 1J 2A 0 - 4 Liukku Ville Lattu Juuso
Imatra 1J 2A 0 - 5 Liukku Ville Matikka Miikka
Imatra 1J 2A palo Hurskainen Jussi Lantiainen Ville
Koskenkorva 1J 2L palo Keski-Koukkari Juuso Puputti Petrus
Koskenkorva 1J 2L 1 - 5 Vuorenmäki Juuso Jakobsson Anttoni
Koskenkorva 1J 2L palo Dahlström Jere Kytömäki Mikko
Imatra 1J 3A 1 - 6 Matikka Miikka Kaartokallio Lauri
Imatra 1J 3A 1 - 7 Matikka Miikka Lattu Juuso
Imatra 1J 3A 1 - 8 Matikka Miikka Matikka Miikka
Imatra 1J 3A palo Rönkkö Lauri Matikka Miikka
Imatra 1J 3A 1 - 9 Kosonen Mikko Muuruvirta Nino
Koskenkorva 1J 3L 2 - 9 Vapaataival Tuohisaari Tuomas
Koskenkorva 1J 3L 3 - 9 Harhaheitto Puputti Petrus
Koskenkorva 1J 3L koppi Dahlström Jere Jakobsson Anttoni
Koskenkorva 1J 3L koppi Leppälä Janne Yli-Hirvelä Veli-Pekka
Koskenkorva 1J 3L palo Kytömäki Mikko Toivola Juho
Imatra 1J 4A palo Myyryläinen Juhani Lantiainen Ville
Koskenkorva 1J 4L 4 - 9 Leppälä Janne Tuohisaari Tuomas
Koskenkorva 1J 4L 5 - 9 Dahlström Jere Pukkinen Antti
Koskenkorva 1J 4L palo Puputti Petrus Leppälä Janne


Juoksut - 2. jakso

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Koskenkorva 2J 1A 1 - 0 Dahlström Jere Tuohisaari Tuomas
Koskenkorva 2J 1A 2 - 0 Leppälä Janne Pukkinen Antti
Koskenkorva 2J 1A 3 - 0 Keski-Koukkari Juuso Jakobsson Anttoni
Imatra 2J 1L palo Rönkkö Lauri Kaartokallio Lauri
Imatra 2J 1L palo Hurskainen Jussi Lattu Juuso
Koskenkorva 2J 2A 4 - 0 Dahlström Jere Puputti Petrus
Koskenkorva 2J 2A 5 - 0 Vuorenmäki Juuso Jakobsson Anttoni
Koskenkorva 2J 2A koppi Hakomäki Juho Kytömäki Mikko
Koskenkorva 2J 2A 6 - 0 Keski-Koukkari Juuso Puputti Petrus
Imatra 2J 2L palo Rönkkö Lauri Päivinen Tommi
Imatra 2J 2L palo Rönkkö Lauri Matikka Jarkko
Koskenkorva 2J 3A 7 - 0 Dahlström Jere Yli-Hirvelä Veli-Pekka
Koskenkorva 2J 3A 8 - 0 Vuorenmäki Juuso Toivola Juho
Koskenkorva 2J 3A 9 - 0 Vuorenmäki Juuso Leppälä Janne
Koskenkorva 2J 3A 10 - 0 Keski-Koukkari Juuso Dahlström Jere
Koskenkorva 2J 3A 11 - 0 Hakomäki Juho Vuorenmäki Juuso
Koskenkorva 2J 3A palo Tuohisaari Tuomas Kytömäki Mikko
Imatra 2J 3L koppi Liukku Ville Kaartokallio Lauri
Imatra 2J 3L palo Rönkkö Lauri Matikka Miikka
Koskenkorva 2J 4A palo Dahlström Jere Yli-Hirvelä Veli-Pekka
Koskenkorva 2J 4A palo Leppälä Janne Pukkinen Antti
Imatra 2J 4L 11 - 1 Päivinen Tommi Kaartokallio Lauri
Imatra 2J 4L 11 - 2 Päivinen Tommi Matikka Miikka


Juoksut - Supervuoro

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Imatra S A koppi Rönkkö Lauri Kaartokallio Lauri
Koskenkorva S L 1 - 0 Kytömäki Mikko Puputti Petrus


bottom