top
logo
2017 / Miesten superpesis / Runkosarja

Sarjataulukko Ottelut Lyöjätilasto Etenijätilasto Kärkilyöntitilasto

Yhteenveto Juoksut Kotijoukkue Vierasjoukkue


Koskenkorva - Kitee 2 - 0 (9-2, 5-3)

Miesten superpesis 2017, Runkosarja
2017-05-28 klo 17:04:00 - 19:30:00



Juoksut - 1. jakso

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Kitee 1J 1A palo Matikainen Joni Posti Ville
Koskenkorva 1J 1L 1 - 0 Keski-Koukkari Juuso Tuohisaari Tuomas
Koskenkorva 1J 1L 2 - 0 Keski-Koukkari Juuso Jakobsson Anttoni
Koskenkorva 1J 1L 3 - 0 Toivola Juho Keski-Koukkari Juuso
Koskenkorva 1J 1L 4 - 0 Keski-Koukkari Juuso Keski-Koukkari Juuso
Koskenkorva 1J 1L palo Dahlström Jere Jakobsson Anttoni
Kitee 1J 2A palo Tervo Joni Sigvart Veli-Matti
Koskenkorva 1J 2L 5 - 0 Dahlström Jere Yli-Hirvelä Veli-Pekka
Koskenkorva 1J 2L palo Kytömäki Mikko Toivola Juho
Koskenkorva 1J 2L palo Hakomäki Juho Tuohisaari Tuomas
Koskenkorva 1J 3L 6 - 0 Dahlström Jere Puputti Petrus
Koskenkorva 1J 3L 7 - 0 Leppälä Janne Yli-Hirvelä Veli-Pekka
Koskenkorva 1J 3L 8 - 0 Leppälä Janne Kuusisto Antti
Koskenkorva 1J 3L 9 - 0 Leppälä Janne Leppälä Janne
Koskenkorva 1J 3L palo Tuohisaari Tuomas Leppälä Janne
Kitee 1J 4A 9 - 1 Partanen Sami Sigvart Veli-Matti
Kitee 1J 4A koppi Kotro Ville Purmonen Oskari
Kitee 1J 4A 9 - 2 Pekkinen Hannes Tervo Joni


Juoksut - 2. jakso

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä
Koskenkorva 2J 1A palo Dahlström Jere Puputti Petrus
Koskenkorva 2J 1A 1 - 0 Toivola Juho Yli-Hirvelä Veli-Pekka
Koskenkorva 2J 1A palo Toivola Juho Pukkinen Antti
Koskenkorva 2J 1A palo Hakomäki Juho Leppälä Janne
Kitee 2J 1L 1 - 1 Partanen Sami Hurskainen Topi
Kitee 2J 1L palo Matikainen Joni Sigvart Veli-Matti
Koskenkorva 2J 2A 2 - 1 Harhaheitto Yli-Hirvelä Veli-Pekka
Koskenkorva 2J 2A palo Dahlström Jere Kuusisto Antti
Koskenkorva 2J 2A 3 - 1 Toivola Juho Keski-Koukkari Juuso
Koskenkorva 2J 2A palo Jakobsson Anttoni Toivola Juho
Kitee 2J 2L 3 - 2 Harhaheitto Sigvart Veli-Matti
Kitee 2J 2L palo Rahunen Simo Partanen Sami
Koskenkorva 2J 3A 4 - 2 Toivola Juho Puputti Petrus
Koskenkorva 2J 3A 5 - 2 Keski-Koukkari Juuso Yli-Hirvelä Veli-Pekka
Kitee 2J 3L 5 - 3 Tervo Joni Hurskainen Topi
Kitee 2J 3L koppi Toropainen Antti-Jussi Posti Ville
Kitee 2J 3L palo Toropainen Antti-Jussi Varonen Samu-Kalle


Juoksut - Supervuoro

Joukkue Vrp Tilanne Lyöjä Etenijä


bottom